Regle

Regle

Ośrodek Regle

Ośrodek wypoczynkowy Regle to miejsce z tradycyjnym, górskim klimatem. Znajduje się w samym sercu Zieleńca – największego centrum turystyki górskiej w Kotlinie Kłodzkiej. Do dyspozycji gości przeznaczamy 47 miejsc noclegowych w pokojach  2, 3, 4, 5, 7 – osobowych. W ośrodku posiadamy 8 pokoi z łazienkami (łączna ilość miejsc: 29) oraz 5 pokoi ze wspólną łazienką na korytarzu (łączna ilość miejsc: 18).

Restauracja Regle

W ramach pobytu zapewniamy pełne wyżywienie. W budynku znajduje się restauracja z salą TV.  Zapraszamy na domową kuchnię, pyszną kawę oraz smaczne śniadania w formie bufetu szwedzkiego. W przypadku grup chętnie dostosujemy menu do specjalnych potrzeb (np. odpowiednie żywienie dla sportowców, dzieci, wegetarian itp.).

Szkoła Narciarska

Chcesz nauczyć się jeździć na nartach lub snowboardzie? A może chcesz podszkolić swoją technikę? Zapraszamy do licencjonowanej Akademickiej Szkoły Narciarstwa i Snowboardu, która znajduje się tuż obok naszego ośrodka. Tam dobierzesz odpowiedni sprzęt, umówisz się na lekcję lub uzyskasz fachową poradę. Pomożemy Ci odpowiednio ustawić Twój sprzęt czy pomożemy w wyborze odpowiedniej trasy narciaraskiej.

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego

Nie masz swojego sprzętu? A może chcesz zamienić narty na snowboard lub odwrotnie? Przyjdź do naszej wypożyczalni! Pomożemy Ci wybrać odpowiedni sprzęt, doradzimy, dopasujemy, by jazda na nartach lub snowboardzie była przyjemna i bezpieczna!

GOŚCIE REGLI I DOMU HELENKA
POSIADAJĄ 10% RABATU!

Dom Gościnny Helenka

Zapraszamy do naszego drugiego obiektu. Całoroczny obiekt przystosowany do rodzinnego wypoczynku. Możemy przyjąć 16 osób w pokojach 4-4-4-4 osobowych. Kuchnia i obszerny pokój wypoczynkowy do dyspozycji gości. Brak bezpośredniego sąsiedztwa zapewnia ciszę i spokój. Posiadamy własną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i współpracujemy z Akademicką Szkołą Narciarską. Cena noclegu osoba dorosła 75 zł, dzieci do lat 3 za darmo, dzieci do lat 11 za 50 zł.